Zajęcia z boksu w Piasecznie

Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia z boksu, które poza stroną czysto sportową mogą być doskonałym sposobem na zbudowanie kondycji i poprawieniem ogólnej sprawności.
Treningi prowadzić będzie 8 krotny Mistrz Polski w Boksie amatorskim, uczestnik Mistrzostw Świata, Europy i Igrzyskt Olimpijskich w Pekinie
-ŁUKASZ MASZCZYK
Po 2 miesiącach wakacji w trakcie których pracowaliśmy nad kondycją, siłą i innymi cechami motorycznymi przechodzimy do treningów w których dominować będzie technika.
Na zajęciach doskonalić będziemy podstawy techniki bokserskiej, pracę na przyrządach i taktykę w walce.
Pracujemy w 2 grupach:
Zawodnicza- dla osób mających już staż treningowy, posiadających badania lekarskie.
Rekreacyjna- dla osób rozpoczynających swoją przygodę z Boksem lub trenujących rekreacyjnie.
Grupa ma charakter otwarty. Zawsze można do niej dołączyć                                       

TRENINGI
sala na Stadionie Miejskim w Piasecznie ul. 1-go Maja 16 Piaseczno
WTOREK, CZWARTEK
gr. rekreacyjna -godz. 19.00
gr. zaawansowana - godz. 20.00

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Boksie -Warszawa '2017

W dniach 4-5.03.2017 odbyła się 1 część turnieju o miano najlepszego zawodnika na Mazowszu w kategorii wiekowej Kadet i Junior. Świetnie spisali się Juniorzy. Jakub Lipski i Adam Przeździecki wygrali swoje pojedynki i awansowali do fianałów, które odbędą się pod koniec Marca i będą eliminacją do Mistrzostw Polski Juniorów  w br. Nico słabiej wypadli kadeci. Jakub Rostek, Cezary Szulik i Michał Rytka przegrali swoje walki finałowe i musieli zadowolić się srebrnymi medalami na tych zawodach. Poniżej na zdjęciach Jakub Lipski i Adam Przeździecki

2017 MWwy zdj12017 MWwy zdj11

Podczas finałów Mistrzostw Mazowsza, które odbyły sie w Akademii Walki 24 marca Mistrzowski tytuł zdobył Adam Przeździecki i tym samym awansował do finałów Mistrzostw Polski juniorów. Gratulujemy

Miedzynarodowy turniej bokserski im. Michała Szczepana -Raszyn 2015

2 zawodników KS X Fight startowało w Międzynarodowym turnieju bokserskim im. Michała Szczepana który odbył sie 3 Paździrnika w Raszynie. W kategorii wiekowej Kadet wystartował Mateusz Szewczyk w wadzie do 75kg. Jego przeciwnikiem był zawodnik z Ukrainy Yuriy Onyshchak. Po wyrównanej pierwszej rundzie Mateusz w drugiej zadał kilka celnych ciosów i objął prowadzenie w pojedynku. Niestety w trzeciej Ukrainiec był duzo bardziej dokładny i to on stosunkiem głosów 2:1 wygrał pojedynek. Dużo lepiej poszło drugiemu naszemu pięściarzowi. Adam Rajczak startujący w kat. wag. -69kg bardzo pewnie na punkty pokonał zawodnika gospodarzy Krzysztofa Świątkowskiego. Przed turniejem rostały rozegrane eliminacje do Miedzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w których w kat.64kg startował Rafał Wójcik. Rafał huraganowym atakiem w ciągu 50sek pierwszej rundy roztrzygnął pojedynek na swoją korzyśc i zdobył kwalifikację na MMMł które już za 2 tygodnie w Elblągu. Pierwszy raz w bokserskim ringu zaprazentował się Patryk Bocheńskie tocząc towarzyski bój z Michałem Białowąsem z Championa Nowy Dwór. Gratulujemy chłopakom i czekamy na kolejne pojedynki.

Eliminacje do OOM kadetów w boksie 2014

 

25 Maja odbyły się Miedzywojewódzkie eliminacje strefowe do Ogólnopolskiej Olimiady Młodzieży w Boksie. Do tego turnieju zakwalifikowali się na turnieju wojewódzkim trzej nasi zawodnicy: Jakub Lipski, Bartosz Krysik i Tomasz Niezgoda. Najlepiej zaprezentowwał się Kuba, który dotarł do finału. Trochę słabiej wypadli Bartek i Tomek którzy w półfinale musieli uznać wyższość swoich przeciwników.

Międzynarodowy turniej bokserski im. Michała Szczepana

5 października odbył się Międzynarodowy turniej bokserski im. Michała Szczepana w Raszynie połączony z eliminacjami WMOZB do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

Eliminacje wyłoniły reprezentacje WMOZB do turnieju finałowego II strefy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, która odbędzie się w dniach 19-20.10.2013 r. w Nowym Dworze Mazowieckim.

W turnieju wzięło udział 3 zawodników KS X fight Piaseczno.

Kategoria wagowa 40 kg. Jakub Lipski pokonał przez TKO w 1 rundzie Jakuba Sadowskiego ( UKS29 Radom ). 

Kategoria Wagowa 54 kg. Maciek Jakubiak nieznacznie uległ na punkty (3:2) Patrykowi Gaździe z Radomiaka Radom

Kategoria Wagowa 72 kg. Niezgoda Tomasz pokonał przez TKO w 1 rundzie Adama Skrajnego z Boxing team Ostrów Maz.

Ponadto w walce towarzyskiej debiutował na bokserskim ringu Mikołaj Zalewski który w walce towarzyskiej skrzyżował rękawice z zawodnikiem gospodarzy Kacprem Wysockim.

Gratulujemy dobrej postawy i życzymy powodzenia w dalszych etapach rywalizacji.

1 2 3 >
Obóz Spała 2017
Stronę ufundowała Gmina Piaseczno
World Association of Kickboxing Organisations Polski Związek Kick-Boxingu https://www.facebook.com/ksxfight http://www.pzb.com.pl/