Obozy zimowe X Fight (KICKBOXING, BOKS, AKROBATYKA) -2024

 obozy zimowe baner

22-26 Styczeń 2024 PIASECZNO obóz w formie półkolonii /od 8 lat/

ZAJĘCIA: 
treningi techniczne (Kickboxing, Boks, Akrobatyka), gry zespołowe, gry planszowe, basen, łyżwy i sanki w zależności od pogody
ZAJĘCIA POPROWADZĄ : 
v-ce Mistrz Świata Mariusz Niziołek (1dan), Mistrz Polski Oskar Kondraciuk 
INFORMACJE 
Zajęcia na Stadionie Miejskim w Piasecznie w godz. 9.00-16.30. W ciągu dnia zajęcia programowe i obiad 
CENA: 600zł 
Zaliczka 200zł do 18 Listopada 2023, pełna kwota do 10 Stycznia 2024. Zapisy u trenerów poszczególnych grup. Ilośc miejsc ograniczona. Decyduje kolejnośc wpłacania zaliczek.

14-20 Stycznia 2024 MAŁE CICHE  k.Zakopanego /od 9 lat/

ZAJĘCIA: 
treningi techniczne (Kickboxing, Boks, Akrobatyka), gry zespołowe, zajęcia na stoku lub basen w zależności od mośliwości sanitarnych.
ZAKWATEROWANIE: 
pokoje 3,4,5 osobowe z własnym węzłem sanitarnym, na terenie ośrodka sala gimnastyczna i basen. 
ZAJĘCIA POPROWADZĄ : 
v-ce Mistrz Świata Mariusz Niziołek (1dan), olimpijczyk, 6-krotny Mistrz Polski w Boksie Łukasz Maszczyki, Mistrz Polski w Kickboxingu Oskar Kondraciuk, instruktorka akrobatyki Aleksandra Aderek
ZAPEWNIAMY: 
3 posiłki dziennie, noclegi, 2-3  treningi dziennie, wizyty na stoku, przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW.  
INFORMACJE 
Uczestnicy trenują w różnych grupach wiekowych na odpowiednim poziomie zaawansowania. Obóz umożliwia integrację wszystkich, poznanie starszych zawodników i motywuję do dalszej pracy nad sobą. W trakcie obozu mamy około 10 treningów technicznych a przed południem spędzamy czas na stoku. To dobry pomysł na ferie
UWAGA: Istnieje możliwość wyjazdu dzieci młodszych niż 8 lat z rodzicami a także samych rodziców.

CENA: 1400zł uczestnik,  1300zł rodzic
Zaliczka 400zł do 18 Listopada 2023, pełna kwota do 16 Grudnia 2023. Zapisy u trenerów poszczególnych grup. Ilośc miejsc ograniczona. Decyduje kolejnośc wpłacania zaliczek.

 

stacjonarny obóz letni -Piaseczno '2023

W dniach 21-25 Sierpnia odbył się obóz stacjonarny w formie półkoloni na Stadionie Miejskim w Piasecznie. Poza treningami sportów walki w programi obozu były wycieczki rowerowe, ognisko, pływanie na basenie, ścianka wspinaczkowa, jazda na rolkach oraz planszówki. Było dużo śmeichu ale i trochę potu na treningach. Przyjemne z pożytecznym. Następny obóz już w ferie ;)

obóz letni -Wągrowiec '2023

Trwa obóz letni w Wągrowcu. Treningi techniczne w pointfightingu i walce ciągłej wzbogacone są pracą w formie zajęc obwodowych na których rozwijamy cechy motoryczne naszych zawodników. Dodatkowym atutem jest wymiana myśli szkoleniowej z naszym zaprzyjaźnionym klubem Ninja Academy i trenerką Kadry Narodowej Kadetów PF Emilią Szabłowską. Wykorzystujemy również doskonałą infrastrukture sportową Wągrowca (bieżnia, boiska do gier zestpołowych i sprzęt do sportów wodnych) aby urozmaicic aktywności naszych zawodników. W przyjaznej i koleżeńskej atmosferze wykuwamy formę na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Europy Kadetów i Dzieci, które już niebawem rozpoczną się w Turcji. Poza aspektem sportowym nie brakuje również zabaw i konkursów, których zwieńczeniem będzie piątkowe ognisko we wspólnym gronie. 

obóz letni -Mikoszewo '2023

2023 Mikoszewo

W dniach 24-30 Czerwca nasi zawodnicy uczestniczyli w obozie letnim tuż u ujścia Wisły do Bałtyku w Mikoszewie. Zróźnicowany teren i piękny las sprzyjały treningom biegowych po których można było zaczerpnąc morskiej kąpieli i słodkiego leniuchowania na plaży. Oprócz treningów technicznych trenerzy zadbali o poprawę siły i innych cech motorycznych w trakcie zajęc w terenie. Dodatkiem były również sporty zespołowe. koszykówka i siatkówka doskonale uzupełniły program sportowy obozu. Na treningu gibkości gościliśmy trenerkę zprzyjaźnionego klubu Elitte Warszawa, która solidnie rozciągnęła naszych fighterów. Za rok też wrócimy do Mikoszewa :)

obóz zimowy -Małe Ciche '2023

2023 Małe Ciche -obóż zimowy

W dniach 19-25 Lutego nasi zawodnicy szkolili się na obzie zimowym na Podhalu. Pracę nad technikami bokserskimi nadzorował nasz olimpijczyk i trener pięściarstwa -Łukasz Maszczyk. Za doskonalenie kopnięc odpowiadał Marcin Pałuba a Pointfighterzy szlifowali formę pod okiem Mistrza Świata Mariusza Niziołka. Poza treningami technicznymi był czas na zajęcia na stoku i podziwianie piękna polskich gór. Po ciężko przepracowanym tygodniu można było się zregenerowac w gorących basenach termalnym. Zapraszamy na obozy letnie nad morzem i jeziorami.

1 2 3 4 5 6 7 >
Obóz Spała 2017
2016 MŚ Dublin -Kamil Połosak
Stronę ufundowała Gmina Piaseczno
World Association of Kickboxing Organisations Polski Związek Kick-Boxingu https://www.facebook.com/ksxfight http://www.pzb.com.pl/