Obozy letnie X Fight (KICKBOXING, BOKS, AKRO) -2023

OBOZY LETNIE KS X FIGTH -2022

Zapraszamy do udziału w obozach sportów walki organizowanych regularnie od kilku lat przez nasz klub. Wybieramy zawsze atrakcyjne miejsca gdzie oprócz realizacji programu treningowego staramy się zapewnić ciekawy wypoczynek i pokazać uroki różnych części naszego kraju. 
Seniorzy, juniorzy i kadeci oraz dzieci trenują w grupach wiekowych na różnym poziomie zaawansowania. Obóz umożliwia integrację wszystkich grup, poznanie starszych zawodników i motywuję do dalszej pracy nad sobą oraz stanowi ważny element przygotowawczy do drugiej części sezonu.
Zajęcia prowadzi doświadczona kadra instruktorów wśród której są Mistrzowie Świata i Europy.  Istnieje również możliwość udziału rodziców w obozie. 
W tym roku przygotowaliśmy propozycję dwóch obozów wyjazdowych i inaczej niż zwykle dla najmłodszych obóz stacjonarny na końcu wakacji. 
CENA (obozy wyjazdowe) zawiera: 3 posiłki dziennie, nocleg, 2-3  treningi dziennie, kąpielisko strzeżone lub basen w zależności od miejsca, przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW.  Zniżki -50zł obejmują : rodzeństwa i osoby które jadą na 2 obozy.

24-30.06 2023 MIKOSZEWO  wiek:  od 12 lat  (zawodnicy startujacy w zawodach rangi Mistrzostw Polski od 8 lat)
ZAKWATEROWANIE: 
 Ośrodek Wypoczynkowy , domki z pokojami 2-4 osobowymi z węzłem sanitarnym, 100m od pasa zieleni nadmorskiej
na terenie ośrodka: hala sportowa, boiska do gier zespołowych,
PROGRAM TRENINGOWY: 
- Przygotowanie ogólne biegowe ( plaża i tereny zielone) 
- Rozwój cech motorycznych (szybkość, siła, gibkość) łącznie z doskonaleniem techniki 
- Treningi taktyczne z elementami walki sportowej (Kickboxing, Boks)
- Gry zespołowe, olimpiada obozowa, konkurs wiedzy o sporcie, ognisko
DODATKOWE ATRAKCJE:
- zwiedzanie Kołobrzegu, plażowanie, gry terenowe, animacje
CENY: Ceny: 1300zł –uczestnicy , 1200zł -rodzice,
(zaliczka -400zł do 8 Maja, pełna kwota do 1 Czerwca 2023)

29.07 - 5.08 2023 WĄGROWIEC  ośrodek nad jeziorem Durowskim  wiek:  od 8 lat 

ZAKWATEROWANIE:  
domki letniskowe 3-4 osobowe z własnym węzłem sanitarnym, 
w sąsiedztwie ośrodka:  sala do ćwiczeń,  boiska do gier zespołowych, plaża nad jeziorem, aquapark, las
PROGRAM TRENINGOWY: 
- Przygotowanie ogólne biegowe i wytrzymałościowe 
- Rozwój ogólnych cech motorycznych (szybkość, siła, gibkość)
- Treningi techniczne z elementami walki sportowej (Kickboxing, Boks)
- Gry zespołowe i inne atrakcje na nadmorskiej plaży
DODATKOWE ATRAKCJE:
- wycieczka kajakowa, rowerowa, ognisko, gry terenowe
CENY: 1300zł uczestnicy,  1200zł –rodzice  
(zaliczka -400zł do 31 Maja, pełna kwota do 24 Czerwca 2023)

 21-25  Sierpnia 2023  PIASECZNO Stadion miejski    obóz stacjonarny  w godz. 9.00 – 17.00 

wiek:  7-12 lat   
PROGRAM TRENINGOWY: 
2 treningi sztuk walki, basen, gry zespołowe, wycieczka rowerowa, ognisko i inne atrakcje uzależnione od pogody
Cena: 600zł   (zaliczka -200zł do 24 Czerwca, pełna kwota do 15 Sierpnia 2023)

 

obóz zimowy -Małe Ciche '2023

2023 Małe Ciche -obóż zimowy

W dniach 19-25 Lutego nasi zawodnicy szkolili się na obzie zimowym na Podhalu. Pracę nad technikami bokserskimi nadzorował nasz olimpijczyk i trener pięściarstwa -Łukasz Maszczyk. Za doskonalenie kopnięc odpowiadał Marcin Pałuba a Pointfighterzy szlifowali formę pod okiem Mistrza Świata Mariusza Niziołka. Poza treningami technicznymi był czas na zajęcia na stoku i podziwianie piękna polskich gór. Po ciężko przepracowanym tygodniu można było się zregenerowac w gorących basenach termalnym. Zapraszamy na obozy letnie nad morzem i jeziorami.

obóz letni -Wągrowiec '2022

W dniach 30.07-06.08.2022 nasi zawodnicy po raz kolejny odwiedzili Wągrowiec gdzie nad jeziorem Durowskim trenowali na obozie kondycyjnym. Treningi techniczne były przeplatane zajęciami ogólnorozwojowymi. Hektolitry potu wylane na treningach w pewnością wpłyną na poprawę kondycji naszych kickboxerów. Po męczących treningach nieoceniona była chłodna woda jeziora. Oprócz zajęc ściśle związanych ze sportami walki był czas na gry zespołowe, ognisko, kajaki i paintball laserowy. To był naprawdę dobrze przepracowany czas we wspaniałej atmosferze :)

Obóz letni -Kołobrzeg 26.06-02.07.2022

Przez siedem ostatnich dni nasi najmłodsi zawodnicy trenowali i wypoczywali nad Bałtykiem w Kołobrzegu. Poza zajęciami technicznymi trenerzy zafundowali naszym milusińskim dużo pracy na świeżym powietrzu. Bieganie po plaży, treningi stacyjne w lesie czy też gry terenowe nie stanowią już dla nich żadnego problemu. Oczywiście oprócz treningów był czas na aktywny wypoczynek w postaci parku linowego, ogniska czy też dyskoteki. Mimo że nie było zbyt wiele czasu na plażowanie udało się też złapac kilka promieni słonecznych. Za rok dla odmiany wyruszymy w góry :)

Obóz zimowy -Poronin '2022

  2022 Poronin zdj

W dniach 6-12 Lutego zawodnicy naszego klubu szlifowali formę przed kolejnym sezonem startowym na obozie zimowym w Poroninie. Oprócz interesujących aczkolwiek wyczerpujących treningów na sali treningowej był czas na relaks na basenie, ognisko i obozową spartakiadę, która dla uczestników i widzów była bardzo dobrą zabawą. Oczywiście nie mogło zabraknąc zajęc na stoku gdzie pod czujnym okiem instruktorów uczestnicy szkolili się w jeździe na nartach snowboardzie.

1 2 3 4 5 6 7 >
Obóz Spała 2017
Stronę ufundowała Gmina Piaseczno
World Association of Kickboxing Organisations Polski Związek Kick-Boxingu https://www.facebook.com/ksxfight http://www.pzb.com.pl/