Międzynarodowy turniej bokserski im. Michała Szczepana

5 października odbył się Międzynarodowy turniej bokserski im. Michała Szczepana w Raszynie połączony z eliminacjami WMOZB do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

Eliminacje wyłoniły reprezentacje WMOZB do turnieju finałowego II strefy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, która odbędzie się w dniach 19-20.10.2013 r. w Nowym Dworze Mazowieckim.

W turnieju wzięło udział 3 zawodników KS X fight Piaseczno.

Kategoria wagowa 40 kg. Jakub Lipski pokonał przez TKO w 1 rundzie Jakuba Sadowskiego ( UKS29 Radom ).

Kategoria Wagowa 54 kg. Maciek Jakubiak nieznacznie uległ na punkty (3:2) Patrykowi Gaździe z Radomiaka Radom

Kategoria Wagowa 72 kg. Niezgoda Tomasz pokonał przez TKO w 1 rundzie Adama Skrajnego z Boxing team Ostrów Maz.

Ponadto w walce towarzyskiej debiutował na bokserskim ringu Mikołaj Zalewski który w walce towarzyskiej skrzyżował rękawice z zawodnikiem gospodarzy Kacprem Wysockim.

Gratulujemy dobrej postawy i życzymy powodzenia w dalszych etapach rywalizacji.