Zajęcia dla dzieci w sezonie 2018/2019

Zapraszamy na treningi w sezonie 2018/2019. Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sportów walki dla dzieci (od 6lat) i młodzieży na każdym poziomie zaawansowania. Co roku organizujemy egzaminy na stopnie szkoleniowe PZKB, obozy kondycyjne w górach i nad jeziorami. Uczestniczymy w rywalizacji sportowej w ramach PZKB i PZB. Są wśród nas Mistrzowie Polski, Europy i Świata. 
W poprzednim sezonie wywalczyliśmy tytuł najlepszej drużyny na Mistrzostwach Polski Kadetów.
Zajęcia poprowadzą: 
v-ce MŚ Mariusz Niziołek, ME Robert Matyja, PŚ Marcin Pałuba
Więcej informacji u trenera (tel. 504 012 088 lub 601 646 128) TRENUJ Z NAJLEPSZYMI !

KICKBOXING -PIASECZNO ul. 1go Maja 16 (STADION MIEJSKI) 
gr. początk (6-9lat) -pon,śr -godz. 17.00
gr. początk (10-14lat) -pon,śr -godz. 18.00
gr. początk (+15lat i dorośli) - wt, czw -godz. 19.00
gr. średnia (10-14lat) -pon, śr -godz. 18.00
gr. zaawansowana -pon, śr, g.19.00 pt -g.20.00

KICKBOXING -CHYLICE Z.Sz.ul. Dworska 2-
Wtorek i Czwartek
gr. początkująca i zaaw. - godz 18.00
zajęcia prowadzi Mistrz Świata w Kickboxingu
MARIUSZ NIZIOŁEK

KICKBOXING -JÓZEFOSŁAW Z.Sz.ul. Kameralna 11
-Poniedziałek i Środa 
grupa pocz. 6-9lat godz. 17.00,
grupa średniozaawansowana godz. 18.00
zajęcia prowadzi  v-ce Mistrz Świata i Mistrz Europy
ROBERT MATYJA

KICKBOXING - JAZGARZEW
Zespół Szkół , ul. Szkolna 10,
Wtorek godz. 15.30, Piątek godz. 14.30

KICKBOXING - ZŁOTOKŁOS
Zespół Szkół , ul. Traugutta 10, (początek zajęc 8 Września)
klasy III-VIII godz. 15.30 Wtorek, Czwartek
klasy 0-II godz. 15.30  Czwartek
zajęcia prowadzi Mistrz Świata w Kickboxingu
MARIUSZ NIZIOŁEK

KICKBOXING -MROKÓW
Zespół Szkół, ul. Marii Świątkiewicz 2a
(początek zajęc 4 Października)
Czwartek  godz. 18.00

BOKS  

sala gimn. ul. 1go Maja 16 Piaseczno
grupa rekreacyjna wt, czw -g.19.00 
grupa zawodnicza wt, czw, pt -g.20.15

 

Decathlon Cup -Piaseczno '2018

2019 Decathlon Cup

Turniejem Decathlon Cup który odbył się 17 Listopada rozpoczeliśmy zmagania z cyklu Pucharu Kadetów i dzieci Ks X Fight. Cieszy duża frekwencja i wysoki poziom rywalizacji w formule Pointfighting. Poniżej punktacja po zawodach:

Dzieci młodsze (5-7lat) -120cm
Emilia NIEŚCIUR 4pkt
Jan KAMIŃSKI 3pkt
Helena KASPROWICZ 2pkt
Liliana PYCIOR 1pkt

Dzieci młodsze (5-7lat) -125cm
Lena KRYSTIANIK 3pkt
Varvara SKITKINA 2pkt
Jan WITKOWSKI 1pkt

Dzieci młodsze (5-7lat) +125cm
Michał SZYSZKO 5pkt
Julian JAGIEŁŁO 4pkt
Jan OWCZAREK 3pkt
Jan MUCHAJER 2pkt
Olek DUK 1pkt
Olek ŚMIGIELSKI 1pkt

Dzieci starsze (8-10lat) -135cm
Michał MYKYTYN 5pkt
Mateusz SZYMAŃSKI 4pkt
Tymon JAGODOWSKI 3pkt
Patryk WRÓBEL 2pkt
Tadeusz ZARĘBA 1pkt
Cezary BOSKO 1pkt
Marcel DYLICKI 1pkt
Dawid PŁOCHOCKI 1pkt

Dzieci starsze (8-10lat) -142cm
Izabella DĄBROWSKA 5pkt
Joanna WOLIŃSKA 4pkt
Barbara WŁODARCZYK 3pkt
Przemek KORNAK 2pkt
Natalia DUK 1pkt
Michalina PODLEWSKA 1pkt
Filip PAWLAK 1pkt

Dzieci starsze (8-10lat) +142cm
Krystian PODLEWSKI 4pkt
Zofia HENSZEL  3pkt
Mateusz PIOTROWSKI 2pkt
Olga JAGODOWSKA 1pkt

Kadeci PF -28kg
KASPROWICZ Hanna 4pkt
ROSIŃSKI Szymon 3pkt
MYKYTYN Michał 2pkt
PODLEWSKA Michalina 1pkt

Kadeci PF -32kg
śMIGIELSKA Nina 4pkt
DOBROWOLSKI Bartosz 3pkt
BACHMAN Adam 2pkt
DĄBROWSKA Izabella 1pkt
TULIKOWSKI Kajetan 1pkt

Kadeci PF -37kg
WILUK Hubert 4pkt
KASPROWICZ Jakub 3pkt
PODLEWSKI Krystian 2pkt
DĄBROWSKA Wiktoria 1pkt

Kadeci PF -42kg
LENDZION Wiktoria 4pkt
WIELĄDEK Gustaw 3pkt
WIETESKA Martyna 1pkt
NIEBRZYDOWSKI Michał 2pkt

Kadeci PF +47kg
JĘDRAŚ Sebastian 4pkt
SUPRUN Wiktor 3pkt
WOLIŃSKA Zofia 2pkt
KACHEL Kacper 1pkt 

Puchar Kadetów i dzieci KS X FIGHT '2018

26 Maja odbył się finałowy turniej z cyklu Pucharu KS X Fight Kadetów i dzieci. W rywalizacji drużynowej bezkonkurencyjni byli zawodnicy z Kick Ninja Academy, którzy wygrali w 2 kategoriach wiekowych. Nie zabrakło emocji również w pojedynkach indywidualnych gdzie losy pucharów w poszczególnych kategoriach wzrostowych toczyły się do ostatniej walki. W niektórych kategoriach aby wyłonic zwiciązcę należało przeprowadzic dodatkowe pojedynki.
Poniżej punktacja generalna po turniejach w tym cyklu.

WIEK 5-7 lat -120cm  
MUSIELAK ALEKSANDER 11pkt
JAGIEŁŁO JULIAN 9pkt
KRYSTIANIK LENA 4pkt
KAMIŃSKI JAN 4pkt
PUŁKA KALINA 4pkt
KLAUS HELENA 3pkt
KĘDZIORA ADAM 2pkt
LICHOCKI STANISŁAW 1pkt
KASPROWICZ HELENA 1pkt

WIEK 5-7 lat -125cm  
MYKYTYN MICHAŁ 11pkt
SZYSZKO MICHAŁ 9pkt
WRÓBEL PATRYK 5pkt
FRELICH JAN 4pkt
BATOR BLANKA 1pkt
KAROLAK JAN 1pkt
DMITRUK FRANEK 1pkt

WIEK 5-7 lat +125cm  
ŚMIGIELSKI ALEKSANDER 10pkt
WŁODARCZYK BARBARA 8pkt
WOLIŃSKA JOANNA 8pkt
PABIJAN PIOTR 6pkt
PODLEWSKA MICHALINA 5pkt
BĄK SEBASTIAN 3pkt
DOBROWOLSKI DAWID 2pkt
WAWER MARCEL 1pkt
KASZA BORYS 1pkt
IMIOŁCZYK MARCEL 1pkt
NĘDZI IWO 1pkt
OWCZAREK JAN 1 pkt

WIEK 5-7lat -drużyny
KICK NINJA 14pkt
XF JAZGARZEW 6pkt
XF PIASECZNO 1pkt
XF ZŁOTOKŁOS 4pkt
XF JÓZEFOSŁAW 2pkt
XF CHYLICE 2pkt

WIEK 8-11 lat -135cm  
DĄBROWSKA IZABELLA 15pkt
ŚMIGIELSKA NINA 12pkt
DOBROWOLSKI BARTOSZ 11pkt
ROSIŃSKI SZYMON 9pkt
KASPROWICZ HANNA 5pkt
PUŁKA MAŁGORZATA 4pkt
DRELICH KSAWERY 4pkt
SMAGAŁA OLIWIA 4pkt
CHOJNACKA WERONIKA 3pkt
ZAJĄC URSZULA 2pkt
FLIS ANTONI 2pkt
BOSKO CEZARY 2pkt
PERZYNA ZUZANNA 2pkt
BERNATEK KACPER 2pkt
WARMIAK JULIA 1pkt
KOWALIK IGA 1pkt
BRYLAK KRYSTIAN 1pkt

WIEK 8-11 lat -142cm  
TULIKOWSKI KAJETAN 12pkt
WALC ALAN 8pkt
BACHMAN ADAM 7pkt
WRONA MAURYCY 3pkt
KAWECKI ALEKSANDER 2pkt
PUŁAWSKI MIŁOSZ 2pkt
WIŚNIEWSKI MAKSYMILIAN 1pkt
WEŹGOWIEC AGATA 1pkt
BATOR LEON 1pkt
PIOTROWSKI MATEUSZ 1pkt
KORNAT PRZEMEK 1pkt
WOLIŃSKI GABRIEL 1pkt
  
WIEK 8-11 lat +142cm
PERZYNA KAROLINA 14pkt
CIEŚLAKOWSKI BRUNO 11pkt
PODLEWSKI KRYSTIAN 9pkt
SOŃTA IGOR 5pkt
WOLIŃSKA ZOFIA 5pkt
TURZYŃSKI WIKTOR 3pkt
MOSZCZYŃSKA KRYSTYNA 2pkt
LEYMAŃCZYK KACPER 1pkt
KOZŁOWSKA MAJA 1pkt
PIELAK BARTEK 1pkt
BARAN IGOR 1pkt
SKOMOROWSKI ALEKSANDER 1pkt

WIEK 8-11 lat -drużyny
KICK NINJA 15pkt
XF JÓZEFOSŁAW 7pkt
XF PIASECZNO 6pkt
XF JAZGARZEW 6pkt
XF CHYLICE 4pkt
XF ZŁOTOKŁOS 1pkt

WIEK 9-10 lat -28kg  
DOBROWOLSKI BARTOSZ 11pkt
BACHMAN ADAM 10pkt
ŚMIGIELSKA NINA 6pkt
ROSIŃSKI SZYMON 2pkt
WALC ALAN 1pkt

WIEK 9-13 lat -32kg  
PODLEWSKI KRYSTIAN 8pkt
KASPROWICZ HANNA 6pkt
TULIKOWSKI KAJETAN 5pkt
DĄBROWSKA WIKTORIA 1pkt
  
WIEK 9-13 lat -37kg  
WIETESKA MARTYNA 10pkt
WILUK HUBERT 7pkt
WIELĄDEK GUSTAW 6pkt
KASPROWICZ JAKUB 1pkt
  
WIEK 9-13 lat -42kg
NIEBRZYDOWSKI MICHAŁ 9pkt  
BOCHEŃSKI JAN 8pkt
NICIPORUK DARIA 4pkt
PERZYNA KAROLINA 1pkt
  
WIEK 9-14 lat -47kg  
ADEREK CEZARY 10pkt
LENDZION WIKTORIA 5pkt
SAS NATALIA 2pkt
KRUPA ADAM 1pkt

WIEK 9-14 lat +47kg
WIETESKA MAKS 11pkt
JĘDRAŚ SEBASTIAN 6pkt
SUPRUN VIKTOR 4pkt
BACHMAN MICHAŁ 1pkt

 

 

turniej IT CUP '2018

2018 PKadetów T3 01

3 Lutego 2018 byliśmy świadkami emocjonujących pojedynków na pianki pałkowe dzieci oraz Kadetów w Kickboxingu w formule Pointfighting. Turniej IT Cup to kolejne zawody z cyklu Pucharu KS X Fight dla najmłodszych. W trakcie rywalizacji oswajają się oni z atmosferą turniejową, dopingują kolegom z drużyny i zdobywają kolejne punkty oraz doświadczenie potrzebne na rozgrywkach wyższego szczebla.

2018 PKadetów T3 02

Turniej gwiazdkowy 2017

2018 PKadetów T2 012018 PKadetów T2 03

Za nami kolejny turniej z cyklu zawodów o Puchar Kadetów i dzieci KS X Fight. 9 Grudnia byliśmy świadkami emocjonujących pojedynków na pianki pałkowe wśród najmłodszych zarówno w rywalizacji drużynowej jak i indywidualnej. Kadeci mogli sprawdzić swoje umiejętności w dwóch formułach Kickboxingu: Pointfighting i Light contact
Poniżej punktacja generalna po dwóch turniejach.

WIEK 5-7 lat -120cm  
MUSIELAK ALEKSANDER 5pkt
JAGIEŁŁO JULIAN 4pkt
PUŁKA KALINA 3pkt
KĘDZIORA ADAM 2pkt
KAMIŃSKI JAN 2pkt
LICHOCKI STANISŁAW 1pkt
KASPROWICZ HELENA 1pkt

WIEK 5-7 lat -125cm  
MYKYTYN MICHAŁ 6pkt
SZYSZKO MICHAŁ 5pkt
WRÓBEL PATRYK 3pkt
FRELICH JAN 2pkt
BATOR BLANKA 1pkt
KAROLAK JAN 1pkt

WIEK 5-7 lat +125cm  
ŚMIGIELSKI ALEKSANDER 6pkt
PABIJAN PIOTR 6pkt
WOLIŃSKA JOANNA 5pkt
PODLEWSKA MICHALINA 3pkt
WŁODARCZYK BARBARA 3pkt
DOBROWOLSKI DAWID 2pkt
BĄK SEBASTIAN 2pkt
WAWER MARCEL 1pkt
KASZA BORYS 1pkt
IMIOŁCZYK MARCEL 1pkt

WIEK 5-7lat -drużyny
KICK NINJA 8pkt
XF JAZGARZEW 6pkt
XF ZŁOTOKŁOS 3pkt
XF JÓZEFOSŁAW 2pkt
XF PIASECZNO 2pkt

WIEK 8-11 lat -135cm  
DĄBROWSKA IZABELLA 8pkt
ŚMIGIELSKA NINA 7pkt
DOBROWOLSKI BARTOSZ 5pkt
ROSIŃSKI SZYMON 3pkt
PUŁKA MAŁGORZATA 3pkt
KASPROWICZ HANNA 3pkt
ZAJĄC URSZULA 2pkt
FLIS ANTONI 2pkt
DRELICH KSAWERY 2pkt
SMAGAŁA OLIWIA 2pkt
BOSKO CEZARY 1pkt
WARMIAK JULIA 1pkt
KOWALIK IGA 1pkt
PERZYNA ZUZANNA 1pkt
CHOJNACKA WERONIKA 1pkt

WIEK 8-11 lat -142cm  
TULIKOWSKI KAJETAN 7pkt
WALC ALAN 6pkt
BACHMAN ADAM 3pkt
WRONA MAURYCY 3pkt
KAWECKI ALEKSANDER 2pkt
WIŚNIEWSKI MAKSYMILIAN 1pkt
WEŹGOWIEC AGATA 1pkt
BATOR LEON 1pkt
PUŁAWSKI MIŁOSZ 1pkt
PIOTROWSKI MATEUSZ 1pkt
  
WIEK 8-11 lat +142cm
PERZYNA KAROLINA 8pkt
CIEŚLAKOWSKI BRUNO 5pkt
SOŃTA IGOR 5pkt
PODLEWSKI KRYSTIAN 4pkt
TURZYŃSKI WIKTOR 3pkt
WOLIŃSKA ZOFIA 3pkt
MOSZCZYŃSKA KRYSTYNA 2pkt
LEYMAŃCZYK KACPER 1pkt
KOZŁOWSKA MAJA 1pkt
PIELAK BARTEK 1pkt

WIEK 8-11 lat -drużyny
KICK NINJA 8pkt
XF JÓZEFOSŁAW 5pkt
XF PIASECZNO 4pkt
XF JAZGARZEW 3pkt
XF CHYLICE 1pkt
XF ZŁOTOKŁOS 1pkt

WIEK 9-10 lat -28kg  
BACHMAN ADAM 5pkt
DOBROWOLSKI BARTOSZ 4pkt
ŚMIGIELSKA NINA 3pkt
ROSIŃSKI SZYMON 1pkt

WIEK 9-13 lat -32kg  
KASPROWICZ HANNA 2pkt
PODLEWSKI KRYSTIAN 2pkt
TULIKOWSKI KAJETAN 1pkt
DĄBROWSKA WIKTORIA 1pkt
  
WIEK 9-13 lat -37kg  
WIETESKA MARTYNA 5pkt
KASPROWICZ JAKUB 2pkt
WILUK HUBERT 2pkt
WIELĄDEK GUSTAW 2pkt
  
WIEK 9-13 lat -42kg  
BOCHEŃSKI JAN 5pkt
NIEBRZYDOWSKI MICHAŁ 5pkt
NICIPORUK DARIA 4pkt
PERZYNA KAROLINA 1pkt
  
WIEK 9-14 lat -47kg  
LENDZION WIKTORIA 5pkt
ADEREK CEZARY 5pkt
SAS NATALIA 2pkt
KRUPA ADAM 1pkt

WIEK 9-14 lat +47kg
WIETESKA MAKS 5pkt
JĘDRAŚ SEBASTIAN 2pkt
BACHMAN MICHAŁ 1pkt
SUPRUN VIKTOR 1pkt

 

1 2 3 4 5 6 7 >
Obóz Spała 2017
2012 MMazowsza Kadetów w boksie
Stronę ufundowała Gmina Piaseczno
Kick-Center Fight Club Warszawa World Association of Kickboxing Organisations Polski Związek Kick-Boxingu http://www.przedszkoleuzwirka.pl/ https://www.facebook.com/ksxfight http://www.pzb.com.pl/ http://www.grupadsf.pl/ http://www.sport.ursynow.pl/