Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Boksie -Warszawa '2017

W dniach 4-5.03.2017 odbyła się 1 część turnieju o miano najlepszego zawodnika na Mazowszu w kategorii wiekowej Kadet i Junior. Świetnie spisali się Juniorzy. Jakub Lipski i Adam Przeździecki wygrali swoje pojedynki i awansowali do fianałów, które odbędą się pod koniec Marca i będą eliminacją do Mistrzostw Polski Juniorów  w br. Nico słabiej wypadli kadeci. Jakub Rostek, Cezary Szulik i Michał Rytka przegrali swoje walki finałowe i musieli zadowolić się srebrnymi medalami na tych zawodach. Poniżej na zdjęciach Jakub Lipski i Adam Przeździecki

2017 MWwy zdj12017 MWwy zdj11

Podczas finałów Mistrzostw Mazowsza, które odbyły sie w Akademii Walki 24 marca Mistrzowski tytuł zdobył Adam Przeździecki i tym samym awansował do finałów Mistrzostw Polski juniorów. Gratulujemy