Piaseczno open 2024

Dodano Monday, 29 April 2024

2024 Piaseczno Open plakat2024 PNO open zdj 1

11 Maja po raz 12 do Piaseczno zjechali się Kickboxerzy z całej Polski aby rywalizowac w formułach: Light contact, Pointfighting i soft contact. Patronat nad turniejem "Piaseczno Open" objął burmistrz MiG Piaseczno -Daniel Putkiewicz.
W zabawie na pałki piankowe nasi zawodnicy zdobyli aż 4 złote madale. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Oskar Pietrzek, Aleksander Skalski, Antonina Tchorzewska i Irmina Jagodzińska.
W formule Pointfighting w najmłodszej grupie wiekowej Dzieci świetnie spisali się: Liliana Nieściur oraz Oliwier Lach. Nie dali oni szans swoim przeciwnikom i wygrali swoje kategorie wagowe. Oliwier został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju w tej grupie wiekowej.
Wśród Kadetów młodszych doskonale zaprezentowały sie dziewczyny. Julia Węgrzyn, Zuzia Węgrzyn i Zosia Przybylska wygrały po 2 kategorie wagowe. Zosia otrzymała miano najlepszej zawodniczki wśród Kadetów młodszych w formule PF.
W grupie Kadetów w formule Pointfighting na pochwałę zasługuje Aleksander Barjor, który był najbliżej zdobycia złotego medalu. Olek zdobył brąz w swojej kategorii wagowej i srebro w wyższej. Należy wyróżnic również Wiktora Lacha, Kamila Kraczkowskiego i Franka Przybylskiego którzy wywalczyli brązowe medale w swoich kategoriach wagowych.
W Light contact najlepiej spisał się Kacper Zięba minimalnie ulegając w finale Wojciechowi Markowskiemu z Dana Świdnik w kat. wag. -42kg.