Pointfighting Grand Prix -Świdnik '2023

Dodano Monday, 6 November 2023

2023 PP PF Świdnik -Bartosz Dobrowolski2023 PP PF Świdnik -Julia Marczyńska

5 Listopada w Świdniku zawodnicy z 20 klubów z całej Polski rywalizowali w Pucharze Polski w formule Pointfighting w Kickboxingu .  W tym elitarnym gronie nie zabrakło kickboxerów z X figth Piaseczno.  Wśród kadetów młodszych najlepiej spisała się Julia Marczyńska, która stanęła na najwyższym stopniu podium w 2 kategoriach wagowych i została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Taki sam wynik osiągnął Bartosz Dobrowolski, który nie dał szans swoim przeciwnikom w grupie wiekowej kadet starszy. Wśród juniorek znakomicie wypadła Felicja Kubicka, która w finale pokonała aktualną Mistrzynię Polski Dominikę Niemiec z Wieliczki. Gratulacje należą się także Kamilowi Kraczkowskiemu. Kamil wygrał wszystkie swoje walki w kat. wag. +47kg wśród kadetów młodszych i pewnie sięgną ł po Puchar Polski.  Dorobek medalowy pozwolił naszemu klubowi na zajęcie 3 miejsca w klasyfikacji ekip. Poniżej lista medalistów: