Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Full contact -Drezdenko '2022

Dodano Monday, 25 April 2022

2022 MP FC Junior

W dniach 8-10.04 skrzyżowali rękawice Juniorzy i Seniorzy walczący w formule Full contact.Na ringu w Drezdenku barw KS X Fight broniło 8 zawodników. Po raz kolejny na najwyższym stopniu podium stanął Sebastian Jędraś, który wszystkie swoje walki wygrał przed czasem. Z dobrej strony pokazała się również Daria Niciporuk, która po bardzo wyrównanej walce finałowej z Julią Szyjkowską ostatecznie zdobyła srebrny medal i została v-ce Mistrzynią Polski. Do strefy medalowej wśród juniorów dotarli również: Piotr Sieliwoniuk, Marek Helak oraz Oliwia Maj. Zdobyli oni brązowe medale w swoich kategoriach wagowych. Wśród seniorów o medal było dużo trudniej, jednak dwóch naszych zawodników wygrało swoje walki eliminacyjne i stanęło na podium. Rafał Wójcik i Patryk Glinka, w kategorii do 67kg, wrócili z brązowymi medalami Mistrzostw Polski. Gratulujemy