Mistrzostwa Polski juniorów Kickboxing Full-contact -Szczecinek '2021

Dodano Monday, 21 June 2021

2021 MP junior FC -Szczecinek

3 tytuły Mistrzów Polski przywieźli ze Szczecinka nasi zawodnicy, gdzie w miniony weekend (18-20.06) w formule Full-contact rękawice skrzyżowali najlepsi Kickboxerzy w Polsce.  Oliwia Ściągaj, Sebastian Jędraś i Daria Niciporuk udowodnili że w tym roku są najlepsi w ringu w najbardziej tradycyjnej odmianie Kickboxingu. Największe gratulacje należą się Darii, która w finale kat. -56kg junior młodszy po bardzo wyrównanej walce pokonała Julię Szyjkowską z Obrowa. Te zawodniczki spotykały się już 2 razy w finałach Mistrzostw Polski w formułach Light contact i Kick Light.  We wcześniejszych pojedynkach lepsza była Julia lecz tym razem Daria pokazała charakter i pokonała swoją rywalką. Pewnie po swój kolejny tytuł w tym roku sięgnął również Sebastian, który podobnie jak Daria debiutował w tej formule.  Sebastian w tym sezonie nie pozostawia złudzeń swoim przeciwnikom i po raz czwarty staje na najwyższym  stopniu podium Mistrzostw Polski. Cztery złote medale MP w 2021r. ma też na swoim koncie nasz utytułowana juniorka Oliwia Ściągaj. Oboje są pewnymi kandydatami na Mistrzostwa Europy, które odbędą się na jesieni w Czarnogórze.  Brązowy medal w kat. -65kg wywalczyła Ela Świderska. Gratulujemy !