Puchar Świata w Kickboxingu -Budapeszt '2018

Dodano Monday, 30 April 2018

2018 PŚ Budapeszt 342018 PŚ Budapeszt 02

5 medali zdobyli zawodnicy naszego klubu na Pucharze Świata w Kickboxingu, który odbył się w dniach 17-20 maja w Budapeszcie. Najwięcej chluby przynieśli nam nasi najmłodsi fighterzy. Najlepiej spisała się Martyna Wieteska, która w formule light-contact w kat. -37kg wywalczyła srebrny medal. Świetnie walczył również Hubert Wiluk. Hubert w turnieju wygrał 3 walki i sięgnął po brązowy medal w formule light-contact w kat. -37kg. 2 brązowe medale,  w formułach: Kick Light i Light contact, zdobyła Wiktoria Kamianowska. Wśród juniorów wyróżnił się Klaudiusz Świstulski, który w dobrej półfinałowej walce uległ późniejszemu zwycięzcy i musiał zadowolic sie 3 miejscem na podium.
W Turnieju wzięło udział blisko 2500 zawodników z 37 krajów. Naszym zawodnikom te zawody dały ogromne doświadczenie. To był najważniejszy sprawdzian przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się we Włoszech.