Piaseczno Open 2017

Dodano piątek, 31 marzec 2017

2017 Piaseczno Open pl2017 PNO open 01

8 Kwietnia odbyła się kolejna, już V edycja turnieju Kickboxingu dla dzieci i kadetów "PIASECZNO OPEN". Jak co roku przyjechali do nas zawodnicy z najlepszych klubów w Polsce. W zawodach wzieło udział prawie 250 zawodników z 14 klubów. Najmłodsi rywalizowali w zabawie na pałki piankowe z elementami rywalizacji . Najmocniej obsadzona kategoria liczyla 35 zawodników. Kadeci walczyli w formułach Pointfighting i Light contact. W trakcie turnieju zobaczyliśmy również najlepszych Pointfighterów w Polsce którzy rozegrali pojedynki w ramach cyklu Pointfighting Elite Cup. Zwycięzcami zostali Tomasz Kurzeja i Patrycja Jaworska. Oboje trenujący pod okiem trenera Bartosza Baczyńskiego. Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Miasta Zdzisławowi Lisowi za objęcie patronatem turnieju oraz naszym partnerom: Decathlon, IRA, BWST, PDV architekci, Studio Dwa, Przedszkole i żłobek " U Żwirka", AMD Studio, Sport Masters, Kawiarnia Fryderyk za pomoc przy organizacji turnieju. Patronat medialny: Kurier Południowy i portal Sportywalki.org. Poniżej szczegółowe wyniki:

Dzieci młodsze (5-7 lat)
Turniej Drużynowy
1.Kick Ninja Kids
2.Pierwszy DAN
3.XF Chylice
.-120cm
1.Olaf Steć (LKSW Dan)
2.Tomasz Grzeszczak (XF Chylice)
3.Hanna Zaremba (TSD Pionki)
3.Gabriel Bartłomiejski (Kick Ninja Academy)
.-125cm
1.Igor Głowienka (LKSW Dan)
2.Maja Besztak (LKSW Dan)
3.Mikołaj Frączyk (LKSW Dan)
  Piotr Pabijan (XF Złotokłos)
.+125cm
1.Kornel Stopka (TSD Pionki)
2.Paweł Bielecki (LKSW Dan)
3.Kajetan Tulikowski (Kick Ninja Academy)
  Franek Żołędowski (Kick Ninja Academy)

Dzieci starsze (8-10 lat)
Turniej Drużynowy
1.XF Józefosław
2.Ósmy DAN
3.Czwarty DAN
.-130cm
1.Kacper Głowienka (LKSW Dan)
2.Bartosz Sadowski (LKSW Dan)
3.Łukasz Oleszek (LKSW Dan)
  Marcel Biesiadecki (TSD Pionki)
.-142cm
1. Jakub Kasprowicz (Kick Ninja Academy)
2. Piotr Woźniak (LKSW Dan)
3. Martyna Wieteska (XF Józefosław)
   Tomasz Bednarczyk (XF Józefosław)
.+142 cm „Pałki”
1. Alicja Wiszniowska (TSD Pionki)
2. Michał Bachman (XF Józefosław)
2. Paweł Wilczopolski (LKSW Dan)
   Bruno Cieślakowski (Kick Ninja Academy)

Chłopcy (8-9 lat) walki zadaniowe PF
.-28kg
1.Kacper Głowienka (LKSW Dan)
2.Bartosz Sadowski (LKSW Dan)
3.Bartosz Dobrowolski (XF Piaseczno)
  Łukasz Oleszek (LKSW Dan)
.-32kg
1.Nikodem Dejko (LKSW Dan)
2.Gustaw Wielądek (XF Piaseczno)
3.Kacper Szymczak (LKSW Dan)
  Jakub Wojciechowski (LKSW Dan)
.-37kg
1.Sebastian Sas (XF Piaseczno)
2.Jakub Kasprowicz (Kick Ninja Academy)
3.Adrian Rzepnicki (Semiramida Pułtusk)
  Adam Krupa (XF Józefosław)
+37kg
1.Mateusz Kozioł (KSW Łuków)
2.Godwin Elendu (SFINKS Węgrów)
3.Jakub Klimowicz (TSD Pionki)
  Fabian Kik (KSW Gorzów)

Dziewczynki (8-9 lat) walki zadaniowe PF
.-28kg
1.Monika Szczepaniak (KSW Gorzów)
2.Julia Jabłońska (Mazowieckie Centrum TSD)
3.Nikola Kozłowska (KSW Łuków)
  Maja Soczuk (Mazowieckie Centrum TSD)
.-37kg
1.Tatiana Pieniak (KSW Łuków)
2.Oliwia Winiarek (Mazowieckie Centrum TSD)

Kadet młodszy -Turniej Drużynowy PF
  I m. DAN Alfa
 II m. XF Piaseczno
III m. XF Józefosław II

Kadet młodszy (chłopcy) Pointfighting
.-32kg
1.Tomasz Bednarczyk (XF Józefosław)
2.Hubert Wiluk (XF Józefosław)
3.Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
  Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
.-37kg
1.Paweł Wilczopolski (LKSW Dan)
2.Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
3.Adam Kawiorski (LKSW Dan)
  Michał Markowski (LKSW Dan)
.-42kg
1.Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
2.Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
3.Paweł Wilczopolski (LKSW Dan)
  Cezary Anderek (XF Piaseczno)
.-47kg
1.Victor Suprun (Kick Ninja Academy)
2.Dawid Skarżyński (SFINKS Węgrów)
3.Maciej Śledź (KSW Łuków)
  Szymon Olszewski (LKSW Dan)
.+47kg
1.Sebastian Jędraś (XF Józefosław)
2.Łukasz Skrzypek (SFINKS Węgrów)
3.Michał Bachman (XF Józefosław)
  Oskar Amanowicz (TSD Pionki)

Kadet młodszy (dziewczynki) Pointfighting
.-28kg
1.Zuzanna Guz (LKSW Dan)
2.Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
.-32kg Pointfighting
1.Martyna Wieteska (XF Józefosław)
2.Marta Ściągaj (XF Złotokłos)
3.Amelia Łożyńska (Champion Lubawa)
  Sara Steć (LKSW Dan)
.-37kg
1.Julia Matyś (LKSW Dan)
2.Daria Nicporuk (XF Piaseczno)
3.Wiktoria Skrobas (KSW Łuków)
  Patrycja Pawlikowska (KSW Łuków)
.-42kg
1.Małgorzata Zięba (Champion Lubawa)
2.Natalia Oleszek (LKSW Dan)
3.Natalia Sas (XF Piaseczno)
  Julia Matyś (LKSW Dan)
.-47kg
1.Natalia Oleszek (LKSW Dan)
2.Jessica Żabolicka (Azja Pabianice)
3.Natalia Sas (XF Piaseczno)
  Karolina Bojarczyk (LKSW Dan)

Kadet starszy Turniej Drużynowy Pointfighting
  I m. XF Piaseczno
 II m. TSD Pionki 2
III m. TSD Pionki 3

 Kadet starszy (chłopcy) Pointfighting
.-47kg
1.Mikołaj Dąbrowski (XF Piaseczno)
2.Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)
3.Oliwier Baranowski (Azja Pabianice)
  Michał Bąk (Tom Bee Team)
.-52kg
1.Jakub Grzywacz (TSD Pionki)
2.Mikołaj Dąbrowski (XF Piaseczno)
3.Patryk Piasecki (Semiramida Pułtusk)
  Kacper Trzos (TSD Pionki)
.-57kg
1.Kacper Zalewski (XF Piaseczno)
2.Jakub Grzywacz (TSD Pionki)
3.Jakub Wieczerzak (Dan Świdnik)
  Michał Żołędź (Dan Świdnik)
.-63kg
1.Patryk Banaszek (TSD Pionki)
2.Michał Żołędź (Dan Świdnik)
3.Hubert Todorski (SFINKS Węgrów)
.-69kg
1.Rafał Wójcik (XF Piaseczno)
2.Patryk Banaszek (TSD Pionki)
3.Jakub Płachta (TSD Pionki)
.+69kg
1.Klaudiusz Świstulski (XF Piaseczno)
2.Marcin Adamek (Tom Bee Team)
3.Bartosz Bukowski (Azja Pabianice)
  Tomasz Świętochowski (SFINKS Węgrów)

Kadet starszy (dziewczęta) Pointfighting
.-42kg
1.Oliwia Pańczak (TSD Pionki)
2.Zuzanna Śmiałkowska (Azja Pabianice)
.-46kg
1.Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
2.Natalia Woińska (XF Piaseczno)
3.Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
.+65 kg Pointfighting
1.Zuzanna Maj (TSD Pionki)
2.Oliwia Ściągaj (XF Złotokłos)

Kadet młodszy (chłopcy) Light contact
-32kg
1.Piotr Żmijak (KSW Gorzów)
2.Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
3.Tomasz Bednarczyk (XF Józefosław)
  Kamil Salamończyk (KSW Łuków)
.-37kg
1.Michał Markowski (LKSW Dan)
2.Adam Kawiorski (LKSW Dan)
3.Kasper Śmiałkowski (Azja Pabianice)
  Filip Walczak (Kick Center Warszawa)
.-42kg
1.Cezary Anderek (XF Piaseczno)
2.Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
3.Mateusz Kozioł (KSW Łuków)
  Hubert Śledź (KSW Łuków)
.-47kg
1.Jakub Żak (Odnova Warka)
2.Mikołaj Prechitko (UKS Evan Nowy Sącz)
3.Krystian Zdzieborski (SFINKS Węgrów)
  Juliusz Łuczak (SFINKS Węgrów)
+47 kg Light contact
1.Łukasz Skrzypek (SFINKS Węgrów)
2.Jakub Kościelnik (Tom Bee Team)
3.Sebastian Jędraś (XF Józefosław)
  Oskar Wiśniewski (XF Chylice)

Kadet młodszy (dziewczynki) Light contact
.-28kg
1.Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
2.Zuzanna Guz (LKSW Dan)
3.Marlena Stefańska (UKS Evan Nowy Sącz)
.-32kg
1.Martyna Wieteska (XF Józefosław)
2.Anna Baran (UKS Evan Nowy Sącz)
3.Sara Steć (LKSW Dan)
.-37kg
1.Wiktoria Skrobas (KSW Łuków)
2.Patrycja Pawlikowska (KSW Łuków)
3.Daria Nicporuk (XF Piaseczno)
  Tatiana Pieniak (KSW Łuków)
.-42kg
1.Nadia Basta (UKS Evan Nowy Sącz)
2.Natalia Oleszek (LKSW Dan)
3.Karolina Bojarczyk (LKSW Dan)
.+47kg
1.Kinga Kotarba (Kick Center Warszawa)
2.Jessica Żabolicka (Azja Pabianice)
3.Magdalena Szczygielska (KSW Łuków)
  Julia Figlewicz (Tom Bee Team)

Kadet starszy (chłopcy) Light contact
.-47kg
1.Mikołaj Dąbrowski (XF Piaseczno)
2.Oliwier Baranowski (Azja Pabianice)
3.Oskar Korzym (UKS Evan Nowy Sącz)
  Filip Kucharczyk (KSW Gorzów)
.-52kg
1.Jakub Grzywacz (TSD Pionki)
2.Kacper Trzos (TSD Pionki)
3.Bartosz Szczerba (KSW Łuków)
  Antoni Studziński (UKS Evan Nowy Sącz)
.-57kg
1.Kacper Zalewski (XF Piaseczno)
2.Michał Żołędź (Dan Świdnik)
3.Igor Dobosz (UKS Evan Nowy Sącz)
  Dominik Olędzki (XF Piaseczno)
.-63kg
1.Rafał Wójcik (XF Piaseczno)
2.Patryk Banaszek (TSD Pionki)
3.Hubert Todorski (SFINKS Węgrów)
  Nikodem Poręba (UKS Evan Nowy Sącz)
-69kg
1.Mateusz Śliwiński (XF Józefosław)
2.Maciej Mościcki (KSW Łuków)
3.Jakub Płachta (TSD Pionki)
  Michał Śpiewak (UKS Evan Nowy Sącz)
+69kg
1.Klaudiusz Świstulski (XF Piaseczno)
2.Szymon Golonka (UKS Evan Nowy Sącz)
3.Marcin Adamek (Tom Bee Team)
  Kamil Szczygielski (KSW Łuków)

Kadet starszy (dziewczęta)  Light contact
.-42kg
1.Oliwia Pańczak (TSD Pionki)
2.Zuzanna Śmiałkowska (Azja Pabianice)
.-46kg
1.Natalia Woińska (XF Piaseczno)
2.Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
3.Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
4.Blanka Prechitko (UKS Evan Nowy Sącz)
.-55kg
1.Agata Kacprzak (XF Warka)
2.Zuzanna Studzińska (UKS Evan Nowy Sącz)
3.Karolina Szczygielska (KSW Łuków)
  Anita Rodak (KSW Łuków)
.-65kg
1.Oliwia Ściąga (XF Złotokłos)
2.Katarzyna Sygocka (XF Piaseczno)
3.Martyna Szyndler (KSW Łuków)
  Monika Olszewska (KSW Łuków)
.+65kg
1.Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
2.Kinga Komorowska (KSW Łuków)
3.Wiktoria Kamianowska (XF Piaseczno)

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki :
Pointfighting
kadet młodszy dziewczynki-Julia Matyś (LKSW Dan)
kadet młodszy chłopcy- Paweł Wilczoporski (LKSW Dan)
kadet starszy dziewczęta- Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
kadet starszy chłopcy- Mikołaj Dąbrowski (XF Piaseczno)
Light contact
kadet młodszy dziewczynki- Wiktoria Skrobas (KSW Łuków)
kadet młodszy chłopcy- Cezary Anderek (XF Piaseczno)
kadet starszy dziewczęta- Natalia Woińska (XF Piaseczno)
kadet starszy chłopcy- Klaudiusz Świstulski (XF Piaseczno)

Zwycięzcy Pointfighting ELITE
Tomasz Kurzeja (XF Piaseczno)
Patrycja Jaworska (XF Piaseczno)