obozy zimowe 2021

Dodano wtorek, 3 listopad 2020

W związku ze zmianą terminu ferii zimowy ulegają zmianie terminy naszych obozów zimowych. Możliwości organizacji obozów będą uzależnione od wytycznych sanitarnych i prawnych.  Mamy nadzieję że obozy sportowe odbędą się  i będziemy mogli trenowac uwzgędniając ograniczenia związane z sytuacją epidemiczną. Będziemy informowali na bierząco o akturalnej sytuacji.

 obozy zimowe baner

04-08.01.2020 (1 tydzień ferii) PIASECZNO /Stadion Miejski/ /od 7 lat/
obóz stacjonarny w formie półkolonii w godz. 9.00-17.00 w trakcie obiad
ZAJĘCIA: treningi techniczne z elementami walki sportowej (Kickboxing, Boks), gry zespołowe, lodowisko, basen, sanki i inne w zależności od możliwości sanitarnych i ograniczeń w dostępnie do obiektów.

10-16.01.2019 (2 tydzień ferii) MURZASICHLE  k.Zakopanego /od 8 lat/

ZAJĘCIA: 
treningi techniczne (Kickboxing, Boks), gry zespołowe, zajęcia na stoku lub basen w zależności od mośliwości sanitarnych.
ZAKWATEROWANIE: 
pokoje 2,3,4 osobowe z własnym węzłem sanitarnym, na terenie ośrodka sala gimnastyczna i basen. 
ZAJĘCIA POPROWADZĄ : 
v-ce Mistrz Świata Mariusz Niziołek (1dan), Mistrz Świata Mateusz Kamiński, medalistka MŚ Agata Kacprzak
ZAPEWNIAMY: 
3 posiłki dziennie, noclegi, 2-3  treningi dziennie, wizyty na stoku, przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW.  
INFORMACJE 
Uczestnicy trenują w różnych grupach wiekowych na odpowiednim poziomie zaawansowania. Obóz umożliwia integrację wszystkich, poznanie starszych zawodników i motywuję do dalszej pracy nad sobą. W trakcie obozu mamy około 10 treningów technicznych a przed południem spędzamy czas na stoku. To dobry pomysł na ferie
UWAGA: Istnieje możliwość wyjazdu dzieci młodszych niż 8 lat z rodzicami a także samych rodziców.

Zgłoszenia u trenerów prowadzących grupy. Ilośc miejsc ograniczona, decyduje kolejnośc wpłat zaliczek.  Zaliczki w wysokości 200zł -Piaseczno i 300zł -Murzasichle należy wpłacic to 18 Grudnia 2020. ZAPRASZAMY W przydadku odwołania obozu zaliczki zostaną zwrócone.