Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu Low Kick -Nowa Sól '2023

Dodano Tuesday, 25 April 2023

2023 MP Jun Low Kick -Marek Helak

W Nowej Soli odbyły sie Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu w formule Low Kick. Walki prowadzono na 4 ringach gdyż były to dotychczas  najliczniej obsadzone zawody w formule ringowej. Zawodnicy naszego klubu wywalczyli 3 medale w tym turnieju. 2 tytuły v-ce MP wywalczyli : Marek Helak (junior młodszy -63,5kg) oraz Kacpe Piecyk (juniior starszy -71kg). Grono medalistów uzupełnił Sebastian Jędraś, który wśród juniorów starszych zdobył brązowy medal w kat. -81kg. Zarówno Marek i Kacper w drodze do finału wygroli po 3 pojedynki i bardzo dobrze zaprezentowali się w walkach o złoto. Mamy nadzieję że trenerzy kadry docenią ich starania i powołają na wynazd na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Sierpniu w Turcji. Trzymamy kciuki.