Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu PF i LC -N.M.Lubawskie '2020

Dodano Sunday, 18 October 2020

2020 MP PF i LC junior -Natalia Wońska2020 MP LC junior -Oliwia Ściągaj

W dniach 16-18 Października w Nowym Mieście Lubawskim rywalizowali o tytuł Mistrza Polski Kickboxerzy w formułach Pointfightig i Light contact. Zawody te odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: Masters, Senior i Junior.
W formule Pointfighting najjaśniejszym punktem naszej ekipy była Natalia Woińska, które wygrała swoją kategorię wagową i została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju wśród juniorek. Swoją doskonałą formę potwierdziła równiż Patrycja Jaworska, która nie pozostawiła złudzeń swoim przeciwniczkom i pewnie sięgneła po kolejny tytuła Mistrzyni Polski. Brązowe medale w formule Pointfighting zdobyły Beata Siczko (-50kg) i Agata Kacprzak (55kg). W light contakcie rywalizacja była dużo trudniejsza. Najlepiej spisała sie Oliwia Ściągaj, która dopiero w finale uległa, po wyrównanej walce, utytułowanej Zazannie Kalbarczyk z Wejcherowa. Blisko finału była również Natalia Woińska, która stoczyła bardzo trudny półfinałowy pojedynek z późniejszą Mistrzynią Polski Natalią Mackiewicz z Obrowa. Natalia Woińska podobnie jak jej koleżanki Agata Kacprzak i Natalia Jastrzębska przywiozły z Nowego Miasta Lubawskiego brązowe medale w LC. Na słowa pochwały zasługuje również nasz reprezentant w kategori wiekowej Masters Przemek Wielądek, który wywalczył 2 tytuły v-ce Mistrza Polski w kategorii +94kg. Poniżej lista medalistów.