Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu Kick Light -Mysiadło '2020

Dodano Tuesday, 29 September 2020

2020 MP KL kadet -Mysiadło zdj 022020 MP KL kadet -Mysiadło zdj 01

W miniony weekend (25-27.09) gościliśmy w sąsiednim Mysiadle najlepszych kadetów z całej Polski. Mistrzostwa Polski w formule Kick Light były bardzo mocno obsadzone i aby dojśc do strefy medalowej należało wygrac 2 lub więcej walk. Tej sztuki dokonało 3 naszych zawodników. Wśród Kadetów młodszych doskonale zadebiutował Adam Bachman. Adam był bardzo blisko finału. W walce półfinałowej nieznacznie uległ Damianowi Czaji z Rebeli Kartuzy. Doskonały debiut w formule Kick Light ma na swoim koncie Gustaw Wielądek, który w gronie Kadetów Starszych w kategori wagowej 47kg dzieki wygraniu 2 walk eliminacyjnych stanął na 3 stopniu podium. 3 brazowy medal tegorocznych Mistrzostw Polski do swojej kolekcji dodała Daria Niciporuk. Daria jest medalistką Mistrzostwa Polski kadetów starszych we wszystkich formułach planszowych (Pointfighting, Light contact i Kick Light). Świadczy to o jej dużej wszechstronności i sercu do walki. Mimo dobrej postawy tuż za podium uplasowali się: Bartek Dobrowolski, Sebastian Jędraś i Ela Świderska.