Mistrzostwa Warszawy Kadetów w Kickboxingu '2019

Dodano Monday, 11 November 2019

2019 MWwy zdj1

80 zawodników z 10 klubów wzięło udział w Mistrzostwach Warszawy kadetów (10-15lat) w Pointfightingu, które odbyły się 10 Listopada br. w hali Reduta na warszawskiej Woli. 5 osobowa reprezentacja naszego klubu zdobyła 8 medali. Bardzo dobrze spisali się nasi kadeci starsi: Jan Bocheński i Cezary Aderek, którzy wygrali swoje kategorie wagowe. Do grona zwycięzców dołączył również Gustaw Wielądek, który wygrał kategorię +47kg wśród Kadetów młodszych. W tej samej kategorii wiekowej brązowe medale wywalczyli Bartosz Dobrowolski (-37kg) i Adam Bachman (-37kg i -42kg) a drużyna w składzie (Gustaw Wielądek, Bartosz Dobrowolski, Adam Bachman i Hania Kasprowicz) stanęła na najwyższym stopniu podium. Gratulujemy :)