Mistrzostwa Polski Kadetów PF i LC -Węgrów '2019

Dodano Saturday, 16 March 2019

W dniach 22-24 Marca odbyły się w Węgrowie Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu w formuł
ach Pointfighting i Light contact. Zawody zgromadziły blisko pół tysiąca zawodników z 55 klubów z całej Polski.    Świetnie spisali się nasi zawodnicy w formule Pointfighting zdobywając 8 medali i miano najlepszego klubu  Mistrzostw. Bardzo dobrze walczyli Cezary Aderek i Jan Bocheński. Janek otrzymał tytuł najlepszego zawodnika w tej  formule wśród kadetów młodszych. Wśród dziewcząt po tytuł Mistrzyni Polski sięgnęły Martyna Wieteska i Oliwia  Ściągaj. V-ce Mistrzami Polski w formule PF zostali Natalia Woińska, Gustaw Wielądek i Sebastian Jędraś.
  Jeszcze lepiej wypadliśmy w formule Light contact. 5 złotych medali 1 srebrny i 2 brązowe pozwoliły nam pozostac  na miejscu lidera w klasyfikacji klubowej. Na pochwałę zasługuje Daria Niciporuk, która wszystkie swoje walki  wygrała przed czasem i została wybrana najlepszą zawodniczką light contactu wśród kadetek młodszych. Bardzo dobrze  walczyli również pozostali złoci medaliści. Jan Bocheński, Martyna Wieteska, Oliwia Ściagaj i Wiktoria Kamianowska  nie pozostawili złudzeń swoim przeciwnikom i pewnie wygrali swoje kategorie wagowe. Szczęścia zabrakło Hubertowi  Wilukowi, który z powodu kontuzji musiał poddac finał i zadowolic się tytułem v-ce Mistrza Polski. Gratulujemy