Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Kickboxing Kick Light -Kartuzy '2018

Dodano Tuesday, 6 March 2018

W dniach 9-11.03.2018 dbyły się w Kartuzach Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu w formule Kick Light. Nasza ekipa przywiozła ze stolicy Kaszub 6 medali. Wśród juniorów najlepiej spisała sie Agata Kacprzak (kat.-55kg), która w swojej kategorii wagowej dotarła do finału, gdzie po bardzo wyrównanej walce uległa utytułowanej Wiktorii Kolczyk. Bardzo dobrze walczył również Rafał Wójcik (kat. -63kg) który minimalnie w półfinale uległ Adrianowi Smolińskiemu z Dragona Toruń. W tej samej kategorii mogliśmy zobaczyc również Jakuba Lipskiego który przez kontuzję musiał zakończyc swoją rywalizację na 3 stopniu podium. . Seniorzy przywieźli z tych zawodów 3 tytuły v-ce Mistrzów Polski. Po srebrne medale sięgneli: Marcin Nasiadko (kat.-57kg), Joanna Różańska (kat.-60kg) i Paulina Batorzyńska (kat.-70kg). Nasi zawodnicy zaprezentowali bardzo dobre przygotowanie techniczne. Zabrakło odrobiny szczęścia i kondycji. W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 3 miejsce :)