turniej IT CUP '2018

2018 PKadetów T3 01

3 Lutego 2018 byliśmy świadkami emocjonujących pojedynków na pianki pałkowe dzieci oraz Kadetów w Kickboxingu w formule Pointfighting. Turniej IT Cup to kolejne zawody z cyklu Pucharu KS X Fight dla najmłodszych. W trakcie rywalizacji oswajają się oni z atmosferą turniejową, dopingują kolegom z drużyny i zdobywają kolejne punkty oraz doświadczenie potrzebne na rozgrywkach wyższego szczebla.
Poniżej punktacja generalna po tym turnieju.

WIEK 5-7 lat -120cm  
MUSIELAK ALEKSANDER 8pkt
JAGIEŁŁO JULIAN 7pkt
PUŁKA KALINA 4pkt
KLAUS HELENA 3pkt
KAMIŃSKI JAN 2pkt
KĘDZIORA ADAM 2pkt
KRYSTIANIK LENA 2pkt
LICHOCKI STANISŁAW 1pkt
KASPROWICZ HELENA 1pkt

WIEK 5-7 lat -125cm  
MYKYTYN MICHAŁ 9pkt
SZYSZKO MICHAŁ 7pkt
WRÓBEL PATRYK 5pkt
FRELICH JAN 4pkt
BATOR BLANKA 1pkt
KAROLAK JAN 1pkt

WIEK 5-7 lat +125cm  
ŚMIGIELSKI ALEKSANDER 8pkt
WOLIŃSKA JOANNA 8pkt
PABIJAN PIOTR 6pkt
WŁODARCZYK BARBARA 5pkt
PODLEWSKA MICHALINA 3pkt
BĄK SEBASTIAN 3pkt
DOBROWOLSKI DAWID 2pkt
WAWER MARCEL 1pkt
KASZA BORYS 1pkt
IMIOŁCZYK MARCEL 1pkt
NĘDZI IWO 1pkt

WIEK 5-7lat -drużyny
KICK NINJA 12pkt
XF JAZGARZEW 6pkt
XF PIASECZNO 5pkt
XF ZŁOTOKŁOS 4pkt
XF JÓZEFOSŁAW 2pkt
XF CHYLICE 2pkt

WIEK 8-11 lat -135cm  
DĄBROWSKA IZABELLA 12pkt
ŚMIGIELSKA NINA 10pkt
DOBROWOLSKI BARTOSZ 8pkt
ROSIŃSKI SZYMON 7pkt
KASPROWICZ HANNA 5pkt
PUŁKA MAŁGORZATA 4pkt
DRELICH KSAWERY 4pkt
SMAGAŁA OLIWIA 4pkt
CHOJNACKA WERONIKA 3pkt
ZAJĄC URSZULA 2pkt
FLIS ANTONI 2pkt
BOSKO CEZARY 2pkt
WARMIAK JULIA 1pkt
KOWALIK IGA 1pkt
PERZYNA ZUZANNA 1pkt
BRYLAK KRYSTIAN 1pkt
BERNATEK KACPER 1pkt

WIEK 8-11 lat -142cm  
TULIKOWSKI KAJETAN 10pkt
WALC ALAN 8pkt
BACHMAN ADAM 6pkt
WRONA MAURYCY 3pkt
KAWECKI ALEKSANDER 2pkt
PUŁAWSKI MIŁOSZ 2pkt
WIŚNIEWSKI MAKSYMILIAN 1pkt
WEŹGOWIEC AGATA 1pkt
BATOR LEON 1pkt
PIOTROWSKI MATEUSZ 1pkt
KORNAT PRZEMEK 1pkt
WOLIŃSKI GABRIEL 1pkt
  
WIEK 8-11 lat +142cm
PERZYNA KAROLINA 12pkt
CIEŚLAKOWSKI BRUNO 8pkt
PODLEWSKI KRYSTIAN 7pkt
SOŃTA IGOR 5pkt
WOLIŃSKA ZOFIA 5pkt
TURZYŃSKI WIKTOR 3pkt
MOSZCZYŃSKA KRYSTYNA 2pkt
LEYMAŃCZYK KACPER 1pkt
KOZŁOWSKA MAJA 1pkt
PIELAK BARTEK 1pkt
BARAN IGOR 1pkt

WIEK 8-11 lat -drużyny
KICK NINJA 12pkt
XF JÓZEFOSŁAW 7pkt
XF PIASECZNO 5pkt
XF JAZGARZEW 4pkt
XF CHYLICE 4pkt
XF ZŁOTOKŁOS 1pkt

WIEK 9-10 lat -28kg  
DOBROWOLSKI BARTOSZ 8pkt
BACHMAN ADAM 7pkt
ŚMIGIELSKA NINA 5pkt
ROSIŃSKI SZYMON 2pkt
WALC ALAN 1pkt

WIEK 9-13 lat -32kg  
PODLEWSKI KRYSTIAN 5pkt
KASPROWICZ HANNA 4pkt
TULIKOWSKI KAJETAN 3pkt
DĄBROWSKA WIKTORIA 2pkt
  
WIEK 9-13 lat -37kg  
WIETESKA MARTYNA 7pkt
WILUK HUBERT 5pkt
WIELĄDEK GUSTAW 4pkt
KASPROWICZ JAKUB 3pkt
  
WIEK 9-13 lat -42kg  
BOCHEŃSKI JAN 8pkt
NIEBRZYDOWSKI MICHAŁ 7pkt
NICIPORUK DARIA 4pkt
PERZYNA KAROLINA 1pkt
  
WIEK 9-14 lat -47kg  
ADEREK CEZARY 8pkt
LENDZION WIKTORIA 5pkt
SAS NATALIA 2pkt
KRUPA ADAM 1pkt

WIEK 9-14 lat +47kg
WIETESKA MAKS 8pkt
JĘDRAŚ SEBASTIAN 4pkt
SUPRUN VIKTOR 3pkt
BACHMAN MICHAŁ 1pkt

2018 PKadetów T3 02