Obozy letnie -Kickboxing, Boks -2012

 

OBÓZ W AUGUSTOWIE -Lipiec '2012

Dobiegł końca obóz szkoleniowy w Augustowie. Prawie 2 tygodnie wspólnej pracy z zawodnikami innych klubów to była nie tylko okazja do podniesienia swoich umiejętności ale także szansa na nawiązanie nowych znajomości i kontaktów.
W trakcie treningów doskonaliśmy nie tylko technikę bokserską i kopnięcia ale także rywalizowaliśmy w trakcie sparingów i poprawialiśmy wytrzymałość podczas biegów. 
Oczywiście poza sportowym (najważniejszym) aspektem tego zgrupowania mieliśmy okazję poznawać okoliczna przyrodę podczas rejsu kanałem augustowskim i okolicznymi jeziorami a także byliśmy częstymi gośćmi na pobliskim kąpielisku.
Naszym sojusznikiem była również pogoda, która wspierała nasze działania w terenie. Podsumowując należy ocenić obóz bardzo wysoko zarówno pod kątem pracy zawodników jak i przyjaznej atmosfery, która sprzyjała doskonaleniu kontaktów rówieśniczych. 

OBÓZ W PUŁTUSKU 23-26.08.2012

Zakończyliśmy krótki ale intensywny obóz szkoleniowy w Pułtusku, który dedykowany był głównie zawodnikom, przygotowującym się do startów w jesiennej części sezonu. 
Cztery dni intensywnych treningów służyły głównie doskonalenie umiejętności technicznych i taktycznych w walce. Ponadto w trakcie treningów doskonaliliśmy główne cechy motoryczne poprzez ćwiczenia crosfit i zajęcia biegowe na bierżni. Oprócz treningów nasi zawodnicy wzieli udział w pokazie "Kickboxing przeciw narkomanii zorganizowanym przez zaprzyjaźniony klub Semiramida Pułtusk pod patronatem burmistrza Pułtuska.