Mistrzostwa Polski dzieci UFR -Tarczyn '2011

W ubiegłą sobotę, 19 marca odbyła się kolejna impreza sportowa organizowana przez Stowarzyszenie Promocji Sztuk Walki Runda Zero Promotion.
CMP CUP – Mistrzostwa Polski Pointfighting UFR Dzieci odbyły się w Tarczynie, w hali sportowej przy ul Szarych Szeregów 8.
Patronat honorowy nad zawodami objęli: burmistrz Tarczyna p.Barbara Galicz oraz starosta powiatowy p. Jan Dąbek.
Była to nasza pierwsza impreza dedykowana tylko dzieciom.
Przybyły ekipy zawodników i trenerów z kilkunastu klubów z całej Polski min. kluby: Semiramida Pułtusk, LKSW Dan Świdnik, Fight Zone Wejherowo, CSW Champion Lubawa oraz KS Piaseczno, Tom Bee Team z regionu powiatu piaseczyńskiego. W rywalizacji udział wzięło 80 dzieci.
Młodzi adepci sztuk walki mogli zmierzyć się w konkurencjach specjalnych: rozbicia desek i kopanie na worek na czas oraz konkurencjach walk: touch contact na tzw. piankowe pałki oraz pointfighting.
Wszystkie dzieci biorące udział w Mistrzostwach otrzymały dyplomy uczestnictwa, zwycięzcy otrzymali medale i statuetki za I miejsce.
Dla naszej młodej drużyny był to pierwszy start w tak poważnych zawodach. Mimo pełnego zaangażowania i woli walki całej ekipy tylko Kajetanowi Krysikowi udało się zdobyc 2 brązowe medale w touch contact i pointfighting.
Turniej był dobrą lekcją kickboxingu dla naszych podopiecznych. Mogli oni podglądać i uczyć się od najlepszych zawodników w Polsce w ich kategoriach wiekowych. Mamy nadzieję że już niedługo cieżka praca na treningach przełoży się na większą ilość medali na zawodach :)